Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákaz Windows Update ve Win 10

Dobrý den, v červenci jsem zakázal službu Windows Update (msconfig atd.). Dnes, přesně po 5 měsících se mi zničehonic začaly opět stahovat. Restartoval jsem NTB, čímž jsem to přerušil, a následně je opět zakázal jak v "Konfiguraci systému", tak přes "Správu počítače" (>>Služby a aplikace >> Služby). Bude to stačit, nebo si mám - pro klid duše - stáhnout nějakou aplikaci typu Windows 10 Update Disabler nebo O&O ShutUp10 ? Děkuji předem za rady.

Volíš chybný postup. MS toto řeší ve verzi 1709,kterou asi odmítáš. Je to ale řešení dobré,poněvadž v ní je uživatelské nastavení a vypínání aktualizací ošetřeno. Je tam možnost pozastavení až na snad 35 dní a možnost nastavení restartu uživatelem na zvolený datum a čas. Nehrozí už žádné pochybné úpravy registrů a nějaké zastavování služeb. Jdi na to.