Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechtěné přihlášení na stránky- vir?

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli je možné, aby se tablet sám přihlásil a zaregistroval na určité stránky včetně platného jména, příjmení a věku držitele tabletu a jeho adresy. Zajímá mě, zda je možné aby to způsobilo zavirování. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano je to tak, jak tady bylo zmíněno výše. Zjistila jsem, že manžel má registraci na internetové erotické seznamce. Tvrdí mi, že je to zavirováním tabletu, že o tom nic neví. Bohužel nemám ponětí, jestli je to možné.

Až po tebe.... blbečku.... nevieš, čo nastavoval, ako nastavoval.
Ak si v Androide otvorím v prehliadači stránku a bol som tam už predtým prihlásený, povolil som automatické prihlasovanie a otvorí bez zadávania mena, hesla a ostatných údajov.

Vieš prd - ale hlavne že si podal "radu"....