Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se slepují dvě videa vedle sebe?

Jde mi o to, že mám 1 minutu video se špatnými titulky (jsou natvrdo v obraze) z ivysílání ČT. Předsedkyně komise pro titulky je opraví a pošle mi opravené (opět tam budou natvrdo).
No a mě by se líbilo, slepit ta dvě stejná videa se špatnými a dobrými titulky vedle sebe, aby to si to mohli lidé porovnávat.

Kráťo, asi som ťa zle pochopil, ty chceš skombinovať dva video obrazy do jedného, ja som myslel že len jednoduch spojiť (join) dve videá do jedného, tak v takom prípade musíš použiť nejaký pokročilejší nástroj, VideoRedo nie ale s ffmpeg sa to dá s použitím nejakého filtru napr. vstack, hstack, príklad je tu, budeš mať dva obrazy v jednom umiestnené buď vedla seba alebo pod sebou. Tu je ešte iný príklad s použítím iného filtra, malo by to byť niečo ako PIP (obraz v obraze).