Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaku zakladnu dosku podla poziadaviek

zdravim

nevedel by niekto poradit aku dosku kupit podla tychto poziadaviek?

socket 775 ( s podporou 45nm procakov)
chipset najlepsie intel
DDR2
SLI (dual x16 mode)
pokial mozno pasivne chladice

na cene nezalezi

diky moc za odpovede

SLI je nesmysl ale pokud po něm toužíš musíš koupit desku od nvidia. Ale napřed si promysli jestli to má smysl. Dneska jsou dostupné odladěné dvojité karty a můžeš mít klidně levný P35 čipset s dobrou kartou než se trápit s nějakým nvidia čipsetem, dvouma levnýma kartama a problémama navíc...

ono ide o to, ze SLI/CF je uz ako-tak podporovane, zatiaco 2 GPU na jednom PCB maju este dost problemy v hrach a sli mi je samozrejme na vykon. ale v otake som pisal ze najlepsie by bol intel, to neznamena ze nemoze byt aj nvidia, len som chcel poradit nejaku dobru dosku, neviem presne ktore nvidia chipsety su dobre a ktore nie

ano, ale SLI/CF má smysl až od 24" monitorů výše. Pokud máš nějakou menší "hodnotu", nemá SLI/CF praktický význam a postačuje nakoupit nejvýkonnější jednokartové řešení. A není pravda, že by SLI bylo výkonnější než dvoujádrová karta, je to spíše naopak, protože SLI míří pomalu na smetiště dějin, budoucnost je právě ve vícejaderných kartách.