Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po navíšení jader procesoru z jednoho na ctyri se objevila modra obrazovka

Po navíšení jader procesoru z jednoho na ctyri se objevila modra obrazovka, je to tim navysenim? A jak bych to mohl vyresit? Restarty nepomohly, ani obnoveni tovarniho nastaveni, Prosim pomocte.
zadal jsem win + r napsal msconfig a tam jsem to prenastavil, zaroven jsem navisil pouzitelnou RAM na max, dal jsem restart a to bylo naposledy, co jsem videl domovskou plochu windows 10.

IMHO. LOL ?proč jsi to to dělal
Třeba se tím dozvíme něco, co povede k příčině problému.
Nešlo o uvěření nějakému zázračnému návodu na "zvýšení počtu" jader procesoru, který je má deaktivovaný?