Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor na dovolene

zdravim, procesor se mi flaka ve hre just cause 3 na 80% a ke 100 se nikdy nepriblizi grafika na 40% cca muze to byt ramkou kdyz je bezezbytku zabrana ? dik

Laskavě uveď ten "prcák", g.kartu a rozlišení/monitor na kterém se ti ty "normálnosti"dějí.

(jinak g.karta nemá brzdy, běží tak na kolik jí hra/aplikace vytěžuje, na 100% jí zatíží test FurMark což žádná hra nesvede, kdyby byl ten procesor na tolik pomalý aby g.karta běžela jen na 40% to by musel být jó nějaký žebrák, navíc není ani zatížený na 100%)

fx 6300 r9 280 bez x 1366x768 kdyz dam uplne minimalni detaily tak je vytizeni grafiky do 50% kdyz nastavim vsechno na max tak je vytizeni do 60% procesor porad to same 80% cca kdyz prejdu do nejakeho vetsiho mesta kde je vic objektu i aut i lidi tak se mi zhorsi fps ale klesne mi vytizeni grafiky na max detailech do 50 na min do 40% procesor si porad jede svojich 80% mozna i o neco min to tezko rict jak to osciluje sleduju to v msi afterburner z toho se domnivam ze proste zatimco vytizeni grafiky se meni tak procesoru ani ne takze ten me asi limituje na fps tak me zajima proc nejede naplno.