Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc po zapnuti zamrzne

Zdravim mam problem ktery me trapi uz asi tyden... Vzdy po zapnuti pc a po najeti plochy nebo po nejake delsi chvilce brouzdanim po internetu pc zamrzne a je nutny reset natvrdo a pak uz pc jede dal bez problemu prosim o jakekoliv rady tipy triky. Predem diky za odpoved.... P.S SSD disk jsem testoval nebo aspon ve funkci crystaldiskinfo mi psalo ze je v poradku.. tak nevim.

CPU: AMD FX 6300
RAM: Kingston DDR3 1600 Mhz (8GB)
MB: Gigabyte 970A-UD3P
GPU: Nvidia GTX 650 Ti Boost 2GB ( MSI)
Zdroj: Fortron Hyper 600W
HDD: Seagate BarraCuda 1TB
SSD: Kingston SV300S37A/120G
OS: Win 10pro po nejake aktualizaci windowsu mi naskocil jiny nazev

Win 10pro po nejake aktualizaci windowsu mi naskocil jiny nazev

• A ten problem prisel az s tim "jinym" nazvem ?
• Prozatim proved rest CMOS, jestli problém nedela nejaka hodnota, treba spatne nastaveny profil pro RAM a podobne.

[TiP] ~ Zkus v BIOS vypnout SecureBoot, popripade zkusit zmenit mod COMPABILITY (jestli tedy neco takového po SECURITY mas).

• Spust consoli a pomoci DISM pres CMD nebo PowerShell nahledni na posledni datum nainstalovaného ovladace :

 Dism /online /Get-Drivers /Format:Table

* Get-Driver vypise ovladace, format table je kvuli prehlednosti vypisu.

[TiP] ~ K vylouceni konfliktu ovladace muzes spustit Windows v nouzovém rezimu.
* :i: Jestli nevis jak spustit nouzovy rezim v Windows 10, tak klikni na ikonku START -> "POWER" a z nabidky kde mas vypnout a restartovat, drz klavesu [SHIFT] + klik na [RESTART], PC se restartuje s MENU a nabidkou kde vyberes co potrebujes..

• Nebo pres prikazovy radek [WIN + R] a zadat prikaz k restartu a spusteni nabidky jako v pripade vyse :

shutdown /r /o

Dobrý den! Měla jsem to stejné a na netu jsem se dozvěděla, čím by to také mohlo být a pomohlo mi to. Mám stolní PC hned vedle radiátoru, kde dost sálá teplo. A při spuštění PC to také hned zamrzlo, tak byl reset natvrdo a potom už dobrý. Když jsem radiátor vypnula a byla v pokoji nízká teplota, tak se to už nikdy nestalo. Třeba vám to také pomůže.