Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funguje vám tato stránka?

Stránka: https://smena.ihned.cz/
Vpravo nahoře zkuste kliknout na "Přihlásit se".

Mně se poté objeví jen

[80629-roklen-png]

a to je vše. Přihlašovací údaje nemohu zadat.

Zkoušeno:
FF 57.0.2 (ani z nouzového režimu)
PaleMoon 27.6.3
MSIE 11 (neaktuální)
(W7/64)

Díky za otestování :-)
Jestlipak se dostanete na stránku, kde je možno zadat login/pass..

edit:
(...manželka se tam nakonec ze svého PC, W7/64, FF 57 dostala, ale řvalo to předtím o nezabezpečeném spojení, neplatných certifikátech. U mě nic. Takže nebude to routerem, providerem..)

Veksláci?

Nevím, ale kupovat/prodávat přes ně cizí měny je mnohem výhodnější než v jakékoliv bance/směnárně (řádově nižší odchylka od kurzu střed. Nelze ale směnit třeba 200 euro nebo tak... musí jít o vyšší sumy.

Už jsem přes ně měnil (přímo přes dealing), naprostá spokojenost, peníze byly za 2 hoďky na účtě. Akorát teď se z mně neznámých důvodů nemohu dostat k přihlášení... nicméně od manželky to jde, takže nakonec to řešit nemusím. Ale je mi to divné...