Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zariadenie USB nebolo rozpoznané.

Mám notebook Lenovo G50-30, V kuse mi píše že USB nebolo rozpoznané pri pripojení USB Myšky, Zapojil som mobil cez USB a bez problemóv išiel. Skúšal som všetko, Drivery som updatol, Preinštaloval som win, Na ostatných počítačoch a notebookoch myš funguje, skúšal som 4 rozdielne myšky a fungujú na ostatných zariadeniach, ale na tomto notebooku nie. Skúšal som úplne všetko čo som našiel od A po Z, Potrebujem pomoc prosím. Ďakujem všetkým za pomoc.

Změna předmětu, původně: Zariadenie USB nebolo rozpoznané. POMOC!
Není slušné "křičet" a rozkazovat. (host)

celkem běžná závada - poškozená nadproudová ochrana usb výstupu.
sériový přenos (tiskárna, telefon bez dobíjení) prakticky nic neodebírá, proto funguje.
obvykle to postihne jen jeden usb port.
až jich to postihne víc, rovnou ten atomový shit vyhoď, to se nevyplatí opravovat (typicky výměna základní desky, ale i nalezení závady a oprava bude v servisu dražší, než koupě stejného krámu v bazaru).