Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání netu

Ahoj omlouvám se za nadpis,ale nevím ,jak to nazvat.Jde mi o to,že se mi poslední dobou dost často stává (hlavně na profilech),že se mi ukážou přesýpací hodiny a tím to končí.Musím z toho vylést a znovu internet otevřít.díky za radu

Tak v IE vlez do roletky "Nastroje", vyber "Moznosti internetu", na karte "Obecne - docasne soubory" tukni na "Odstranit soubory". V okne, ktere se ti zjevi, zatrhni "Odstranit veskery obsah offline" a tukni na OK. Jestli se to nezlepsi, bude treba stahnout SASW a polecit system.