Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox One kompatibilita hier z Xbox 360

Dobrý deň, rád by som sa opýtal vlastním Xbox One S a dočítal som sa o spätnej kompatibilite hier z Xbox 360, konkrétne by som si rád zahral hru GTA IV a našiel som ju v zozname spätne kompatibilných hier no rád by som sa opýtal skúšal už niekto tieto hry z Xbox 360 na Xbox One či to naozaj funguje ? Nerád by som vyhodil zbytočné peniaze za hru, ktorá mi napokon nepôjde.

• Ano, vlozis (kompatibilni) hru xbox 360 do Xbox S, vyskoci ti okenko kde budes mit napsané ze hra musi byt nainstalovana na HDD, nasledovne se ti spusti instalace.
* Pravdepodobne bude stahovat dodatecné soubory, jako Patch a oodobne, kde budes muset byt peipojen k siti (k internetu).

• Jestli mas hru zakoupenou (digitalni kopii), tak ji jen stahnes z "Xbox store".

• Podstatne graficky lepsi, vysí rozliseni (1080p ne 480 nebo 720 jako u 360) jsou ty co jsou optimizované Xbox X, jako Fallout 3, GOW3, HALO, jinak na Xbox S bude urcite treba stabilenjsi frames (fps), nacitani a podobne, takze nejaké mensi zlepseni tam je.
* Predevsim jde o zpetnou kompabilitu a moznost zahrani svych old school tytulu.