Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak odstranit virus

Ahojda,mám menší problém,natáhl jsem si (ano svou vlastní chybou) do mobilu virus a do telefonu se již nyní nelze dostat.

Je nějaká možnost odvirování?

Hladaj hard reset....
Povedlo se mi udelat hard reset na Aligator S4020 Duo takto (mozna je to stejne jako pro S4000):

1.Vypnout telefon
2.Vyndat baterii
3.Vlozit baterii zpet
4.Podrzet zaroven Power a Volume Up (telefon ma jen 3 tlacitka: Power, Volume Up a Volume Down), na telefonu se objevi lezici Android
5.Pustit tlacitka a kratce zmacknout tlacitko Power, na telefonu se objevi menu.
6.Tlacitkem Volume Up najet na Wipe Cache
7.Zmacknout Volume Down - provede se Wipe Cache
8.Tlacitkem Volume Up najet na Factory reset a zmacknout zaroven Volume Up a Volume Down (jde to), objevi se dalsi menu.
9.Najedu (myslim, ze pomoci Volume Up) na radek se nejdelsim textem a opet potvrdit pomoci soucasneho stisku Volume Up a Volume Down.
10.Provede se reset a myslim, ze se dostanete zpet na "hlavni" menu.
11.Vybrat neco jako Restart Device (prvni polozka) a telefon se restartuje s tovarnim nastavenim.
12.Hotovo.

Žádná lidová tvořivost to nebyla.

Zkoušel jsem si jen stáhnout spotify z google play.

Stahování,instalace proběhla v pohodě jenže jakmile jsem aplikaci spustil tak se mi restartoval telefon a od té doby to hází optimalizaci aplikací a nejde se tam dostat.......

Nikdo by nečekal že aplikace která je ˇˇlegáln졡 stažená z obchodu play natáhne vir.