Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ntb se sam vypina

zdravim, NTB se mi samovolne vypina, vsimam si ze se mi vypne vzdy kdyz zapnu nejakou hru a hraju ji.. bud se resetne ntb nebo vypne, kazopadne mi to neukaze ani zadnou chybu,zadna modra smrt, proste z niceho nic se vypne, zaskrtl sem si v systemu - Write an event to the system log., ale bohuzel zas reset natrvrdo pri hrani a zadna chyba, jak udelat aby mi to ukazalo alespon o co jde? takle kdyz mi to neukaze ani modrou smrt s chybou tak nevim.. diky za rady x)

WIndows 8.1 64bit
Intel core i5 2410m
GT 555M
8GB Ram DDR3

Hezké ráno
náhodou se nepřehřívá, funguje větráček, není chlazení zanesené prachem? To může mít spoustu příčin. To, že se nezapíše eventlog bych spíše přiřadil k hardwarovým problémům včetně toho chlazení.

No 92-97°C je už dosť vysoké číslo!
Takže príčina je jasná, nechladí sa to dostatočne.
Prečistiť celé chladenie, prípadne novú pastu na CPU i GPU. A keďže sa to deje pri vysokom zaťažení (čo hry sú väčšinou - sú dosť náročné na výpočetný výkon) - tak je to potom úplne jasné!
Ak si netrúfaš, v každom PC shope sú schopní do dvoch hodín ti mašinu prečistiť i prepastovať. Ovšem za prachy.