Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slovenská PSC

Dobrý den, nevíte jak je možné dostat slovenskou PSC na svůj mypasafe učet či někam na nějakou úschovnu odkud je to možný později vybrat? Napadlo mě kuřpíkladu založit přes někoho účet na mypasafe, dát tam slovenskou zemi a na to to pak posilat, ale nebude to nějak v rozporu s IP adresou? Když budu v CZ? Teoreticky mi přijde, že by to jít mohlo nebo aby dotyčnej slovák založil učet na mypasafe, vložil tam částku z PSC a pak kdybych dostal do rukou ten učet, tak že bych pozměnil akorat udaje? Pokud bych už měl svůj, tak kupříkladu na údaje známýho, je to možný? děkuji

Neviem, čo má spoločné PSČ (Poštové Smerovacie Číslo) s IP adresou...
PSČ je vecou pošty, poštových služieb... IP adresa je vecou konektivity.
Môžeš mať PSČ hoci aj z Mesiaca a IP adresu hoci aj z Marsu... jedno druhé nevylučuje, ale ani neovplyvňuje.
IP adresa do vonkajšieho internetu záleží od poskytovateľa (pokiaľ teda nemáš pridelenú verejnú IP adresu, čo by bola skutočná TVOJA IP adresa) - a ten môže byť hoci aj 100 km od teba.

Absolutně z dotazu není pochopitelný o co ti jde a co chceš vlastně udělat. Je to splácanina milionu dotazů ze kterých vlastně nic nejde vyčíst. Zkus to ještě jednou, řekni čeho chceš vlastně docílit s čím.

no zkrátka chci dostat paysafecard z učtenky do realnych penez, jde to treba pres tipsport ale musi to bejt psc v cesku koupena a vlozena na ucet mypasafe.com jenze cech nevlozi slovenskou psc na svuj ucet tak me napadlo zda je mozny to obejit napriklad tim ze dotycny slovak by si zalozil ucet na mypasafe tam vlozil tu paysafku a nasledne mi prenechal jeho ucet kde bych pozmenil udaje a nejak to spojit s uctem na tipsportu abych to pak mohl vybrat

Pozměnit údaje asi jen tak nejde. Otázka, jak moc hodnotná PSC to je, jestli ti to za tu námahu stojí. Teoreticky mě napadá že kdybys našel nějakou online peněženku, která podporuje PSC, tak by s tím možná něco šlo dělat. Ale nevím, jestli nějaká vůbec tuhle možnost nabízí.