Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podpora win 7 deskjet 3550 driveru

Zdravím vás mám problém s tlačiarnou hp deskjet series 3500 konkretne typ 3550 mam driver original na cd no ten ma podporu iba win xp mam 7sp/2 a na internete ho nikde neviem zohnat ani na original hp stránke ďakujem za radu

jj no cez ten wizard hp mi to naslo moju tlaciaren hp series 3500 ale pokracovat bolo ze mam automaticky update dat a ten nenajde nic :( a nechapem to bo na predchadzajucom wine 7 co som preinstalovalaval tak mi to slo inac mam na hdd este win old a tam mam na 7micku ten ovladac neda sa dako odtial vytiahnut ?:D

http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=USBPRINT%5Chpdeskjet_35007052
Dyť na catalogu MS driver je pro "Windows 7,Windows 8,Windows 8.1 and later drivers,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2 and later drivers", takže tipuju, že bude fungovat na Win 7 i na Win 10.
Měl jsi připojenou tiskárnu i internet? To se ti ovladač nestáhnul automaticky z netu přes windows update? Divné. Pokud ne tak jej stáhni z toho catalogu.
Ještě doplním, pokud máš x64 tak je to ten s názvem 4188_bacd1413e93b4a6362d9a2ca653c869f1c02f6f7.cab
O pár vláken níž je vlákno taky o ovladači a platí to myslím i pro tento případ, takže píšu znova:
"A pokud chceš nějaký ovladač na hardware tak VŽDYCKY V PRVÉ ŘADĚ NAPIŠ ID HARDWARE (správce zařízení, konkrétní hardware, podrobnosti, id hardware)."
I (připojené) zařízení, které nemá ovladač, je tam uvedeno a ovladač se dá jednoznačněc určit podle id hardware, i když v tomto případě asi celá ta serie 3500 je pod jedním id hardware.
Jo a doufám, že zas pod mým příspěvkem uvidím ledního medvěda :-)