Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chromesearch.win nejde pryč

Zdravím, od nějaký doby se mi v prohlížeči objevilo toto(chromesearch.win) a nejde to nijak odstranit, ani reinstalace nepomohla, resetování prohlížeče, videa na YTB nic, prostě. Jakmile cokoli vyhledám tak vše jede přes tento crhomesearch.win, vyhledávač funguje, jenže nechci mít v pc něco takového.

Řešil jsem to před dvěma měsíci, naprosto nic nepomáhalo, hledal jsem to v profilu, zkoušel to změnit ručně. Pomohla mi až zkušební verze Zemana AntiMalware. Tehdy nepomohl ani AdwCleaner ani MalwareBytes, dokonce na celém webu jsem nenašel jediný návod, podle kterýho bych to odstranil.