Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router

Poraďte mi prosím wifi router. Aktuálne mám nvm presne aký tp link ale cenovo bol myslím okolo 20e. Bezia mi cezen aj kamery a asi 10 zariadeni. V pohode stiha aj rychloste a nie je ziadny problem az na dosah. Uvedomujem si ze cez hrube steny na rod. Dome to nema jednoduche napriek tomu ma slusny dosah. Potrebujem to vsak vylepšiť a nechcem ziadny extender. Rad by som vzhľadom na pozitívnu skúsenosť zostal v značke takze poprosím o radu nejakejo tp link modelu v cenovej relacii okolo 100e.
Moc sa v tom nevyznam ale co som pozeral tak v tej cene su aj nejake dual bandy ci co .. ide mi o to aby stihal prenos velkych dat kedze cez siet idú aj spominane ip kamery ktorych nie je malo. A tiez nemal velku odozvu kvoli hram a predovšetkým musi mat dobry spomínaný dosah signálu..

Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Ak uvazujes vacsinu casu z routra downloadovat, tak je potrebne riesit prijimac (wifi kartu v pocitaci a jej ovladac). V pripade downloadu sa wifi v routri moc nenamaha ani toho vela neriesi. Dosah dost zavisi na ruseni, pocte prekazok, ich materialu a samozrejme tiez na parametroch prijimaca wifi karty v pocitaci. Najvacsi dosah a pokrytie v byte maju routre, ktore maju najmenej ziskovu antenu napriklad 2dBi.

Napisem to takto: Nikto ti nepovie ako to bude fungovat v tvojom byte a to ani vyrobca, ktory to vyraba a to dokonca ani priblizne. Musis si to odskusat, alebo poziadaj niekoho, kto ma taky router aky hladas, nech to pride k tebe vyskusat. Mozem ti povedat ako funguje tplink741 v mojom byte ak mas zaujem. Jediny router o ktorom viem, ze nikdy nesklame ocakavania je Mikrotik.