Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika

Zdravím, mám porouchaný větráček na grafice a potřebuji ji vyreklamovat. Chtěl bych vědět jednu věc. Když odpojím grafiku od zdroje a nechám v PC ten kabel vedoucí do grafiky, můžu počítač normálně používat, nebo se musí taky vyndat ten kabel i ze zdroje? Jde mi o to, že když ten kabel v PC nechám jen tak jedním koncem nezapojený, tak jestli se nemůže nic stát.
Nemám s tímhle zkušenosti.

Díky za odpovědi.

Tak jestli třeba proud v tom kabelu, který je jedním koncem ve zdroji, a druhým jen tak v PC nikde nezapojený, nemůže při zapnutém PC něco nějak poškodit. Třeba že se to dotkne základovky, či tak.
Jak říkám, neměl jsem ještě možnost používat částečně rozebraný PC, tak se radši zeptám a ujistím.