Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrama

Zdravím, mám problém s PC.
Můj poměrně výkoný počítač rozjede hry jako Overwatch, Witcher 3napohodu na střední detaily. Fungují stále. Ale u trojice her Total War Warhammer, Fifa 18 a Fallout 4 to prostě nejde. Kdykoliv kdy se jde hrát tak jakoby obrazovka.... jak to říct, prostě blbne jako by to graficky nestíhala. Problikávají barvy atd. Přitom Fallout je méně náročný než Witcher 3 který funguje správně. A vtip je v tom, že všechny 3 hry, už jsem hrál dost dlouho dobu.... a fungovali. Pak to ale přišlo. Nevíte, čím to může být? Reinstalace nepomohla. Mam grafiku AMD RE 240.
Zkoušel jsem různé antiviry, čistil PC zkoušel změnit ovladače... nic
Screen https://www.imgup.cz/image/LZSf

podle toho hloupého imagehostingu tipuju, že pc bude zahnojený spywarem.
pak si změř teplotu (chipset, grafika). mám podezření, že jsi něco upekl.

Zkoušel jsem různé antiviry, čistil PC zkoušel změnit ovladače

navíc je rozjebaná instalace windows, ale to nemá cenu opravovat, protože to rozjebeš zas.