Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně startuje acer aspire 5738z

Dobrý den Špatně se mi rozjíždí pc i několikrát spadne jako by napájení při zapojené zásuvce ,vaměnil jsem nabíječku,restartoval když jel,pokud se rozjede cca 1 min tak fuhguje normálně.třeba i hodinu.při najíždění se několikrát ukáže černá obrazovka.Někdy do té jedné minuty naskočí hl.stránka ale spadne,ikona nabíjení někdy nepulzuje a indikátor zásuvky u pc svítí slabě modře se taky úplně vypne,někdy.Může to být ta nabíjecí zdířka dá se to vyměnit,nebo je to programem.Děkuji za radu.Píše chyba spouštění 100,102,200.

Dobrý den.Několikrát jsem udělal obnovu zpouštění a sekal dobrozu až ted zase problikával a spadnul na černou obrazovku jenže to večer nebylo tak dobře vidět ona černá obrazovka ve dne je trochu vidět a všechny ikony naskakují ale myš není vidět takže je asi něco s monitorem nebo to napájení k monitoru?