Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nefunguje po výpadku

Dobrý den

Stalo se mi to, že se mi instalovala včerejší aktualizacr na win 10 asi kolem 8 hodin.
A asi o půl noci nám vypadl proud v paneláku.
Zjistil jsem že se mi noťas vypl když už se restartoval a byl na přihlášovací obrazovce.

Zkoušel jsem různé automatické opravy, bod obnovy (která záhadně nefunguje) a nouzák do kterého se taky nedostanu. Poslední možnost bylo tovární nastavení. Vše bez efektu.
Mám u sebe ještě jeden starší notebook který využívám na internet a flashdisk

Děkuji moc za rady

• Ani jedna moznost nejde znamena presne co ? Co to presne uvadi|pise?
[TiP] ~ Na tom drumém PC si vytvor USB instalacni medium Windows 10 a pouzij ho k "oprave|repair".

[Muze se hodit]:
• "Windows USB Creator" na stahnuti : https://www.microsoft.com/fr-fr/download/windows-usb-dvd-download-tool
* Tusim ze by mel na instalacku stacit (nechavam radeji naovereni), po spusteni zvolis verzi Windows jakou jsi nainstaloval..

to znamená že jsem zkušel všechno proklikávat a spouštět různé opravy které vymyslel microsoft ale ani jedna se nejevila účinná. vždy jen restart, pokus o automatickou opravu a potom mě to hodilo na to okno s "troubleshootingem". a děkuji :> využiju toho

Dezaktivuj SECURE BOOT a mouzij BOOT MENU, vyse uvedeny postup tak jak smazani tvého disku byl zcela zbytecny.
* Pred BOOT, musi byt PC nebo tvuj NTB zcela vypnut, jelikoz se k BOOT menu nemusis ani dostat (NTB nemusi byt zcela vypnut, treba je v profilu Fast Boot) ..