Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačte se mi BIOS

Dobrý den, koupil jsem si novou zákl. desku MSi B250 Gaming Pro Carbon a po zapnutí PC se mi nezobrazuje vůbec BIOS. Windows normálně naběhne a vše vypadá v pohodě, ale já potřebuju do biosu... Děkuju předem za pomoc

Jak máš připojený monitor k PC? A jakou máš grafickou kartu? Nemáš něco připojeného na dalších výstupech grafiky (třeba TV)?
Už jsem zažil případy, kdy se výstup grafiky aktivoval a po načtení ovladače v OS.
Případně můžeš zkusit grafiku dočasně vyjmout a připojit monitor k základní desce.

GTX970 a mam to primo do monitoru. Kazdopadne kdyz jsem odpojil HDD a SSD, tak se bios nacetl. A pripada mo, ze se PC uplne nevypina. Dam vypnout a kdyz ho zapnu, tak po prihlaseni sem tam, kde jsem skoncil(treba v Chromu)