Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black screen problem

Mam problem ze mi prestala fungovat obrazovka potom, čo som nechtiac klikol v display adapters na vypnutie intel grafiky a nechce mi to nahodit späť. Niekde som čital na nete že staci restartovat bios tak,že vytiahnem CMOS bateriu na minutu von a Bios sa resetuje a všetko mi bude fungovat, ale nefunguje neviete mi poradit?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Vlez do BIOSui a skontroluj si, či TAM nie je integrovaná grafika deaktivovaná..... Niekedy reset BIOSu narobí "psie kusy".....
Hľadaj niečo v zmysle Primary Graphics Adapter, alebo Primary VGA BIOS a následne si zvolíš tú integrovanú.
V SAFE MODE totiž sa spúšťajú len základné ovládače OS: klávesnica, myš, VGA grafika (v tvojom prípade by sa mala spustiť tá inegrovaná, ale je asi "odstavená" - zakázaná a iná PCI-e grafika nemá spustený ovládač), prípadne ešte sieťová karta, ak sa dáva SAFE MODE with network.