Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 Vs PS4 Slim

Zdravím, nevíte někdo rozdíly těchto svou konzoli? Jedna se jen o horší grafiku při hraní her nebo se nějaké hry na verzi Slim nedělají?

PS4 slim je ekvivalent puvodni PS4, jen SoC je vyrobeny modernejsi technologii (14nm nejspis?) takze min zere, staci slabsi zdroj a mensi chlazeni = muze byt cela konzole mensi, proto "slim". Navic jeste nejake neprilis podstatne vylepseni (umi HDR tusim - zbytecnost). Vykonnejsi je PS4 Pro, ale Slim a PS4 jsou vykonem/grafikou atd. stejne