Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jiný uživatel

zdravím,někdy se mi zlehka cuká pc je to poznat jak u her tak i když jenom brouzdám po netu.Když se chci odhlásit nebo vypnout pc tak mi to hlásí že počítač používá jiný uživatel jestli to chci přesto vypnout.Defender mi nic nenašel teda při rychlém prozkoumání jak zjistím jaký uživatel nebo co za program to brzdí,díky za rady

Pracuješ s OS ako Správca?

Potom otvor cmd.exe, ako Správca, vraz (paste) do okna:
net user administrator /active:yes

Ak budeš mať problém s prihlásením spusti:
Netplwiz.exe - zruš fajku.

Ideálne pred týmito úkonmi bude, spraviť si Image systémového oddielu niekde bokom pre možný "retro" návrat z bitovej kópie.

nějaká služba co se nechce ukončit.
chce to zcenzurovat všechny možných nesmysly, co se "samy" nainstalovaly, běží to v pc a nikdo neví k čemu. (originální procesy od ms to nedělají)

- proti adware a spyware používám adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.