Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevíte co přesně safe mode vypíná?

Zdravím, mám problém s tím, že bych potřeboval zjistit, co přesně safemode vypíná, respektive potřebuju v normálním režimu vypínat postupně věci, které dělá safemode, abych mohl zjistit, který proces mi uvázne a zabraňuje potom ve vypnutí nebo restartování mého notebooku. Snažil jsem se to všemožně hledat, ale nic užitečného jsem nenašel, tak snad tady bude někdo vědět :/

vo windows existuje malý podprogram,ktorý je treba spustiť manuálne-driver verifier,ten obvykle objaví a označí proces alebo nekompatibilný ovládač,ktorý bráni korektnému prejdeniu do režimu spánku alebo reštartu počítača,resp.systému ako takému,často robia problémy ovládače,ktoré sú v alfa/beta štádiu a tie sú v každom pc rôzne,rovnako ako je v rôznych pc hardware od rôznych výrobcov s rôznymi verziami ovládačov a takisto každý tam má rôzne programy,určite nemáš panensky čistú inštaláciu OS bez akýchkolvek inštalovaných cudzích programov,ovládačov pre hardware etc.....

no právě že mám čistou instalaci, z oficiálních stránek jsem stáhl tne nástroj co ti vytvoří boot na flashku a z toho jsem to nainstaloval, v safemode to právě jde restartovat i vypnout, ale v normálním už ne, ještě bych dodal, že jsem si právě vyměnil optickou mechaniku za ssd disk, ale myslím si, že by to s tím nemělo mít nějakou hlubší souvislost, jelikož vše bylo v pořádku i když jsem to projížděl diagnostikou

tak buď nejaký ovládač je nekompatibilný s verziou win,ktorú používaš,alebo je v beta štádiu a nefunguje ako má,alebo nieje inštalovaný -často sa zabúda na inštaláciu ovládačov čipsetu etc,skús spustiť ten driver verifier a budeš múdrejší,ten označí vo výpise,ktoré súbory robia problém...