Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware, přístup do sdílených složek

Zdravím, mám takový problém. Mám ve VMware ESXi vytvořeno PC (Linux), na něm jsou nasdílené složky. Z jiného PC v síti se k těmto složkám nemůžu dostat. Pokud v místa v síti poklikám na dané PC tak to chvíli hrabe a pak vyskočí chyba 0x80070035 "cesta v síti nenalezena". Neví někdo co s tím ? Už jsem vyskoušel snad vše. Na onom PC je vypnutý firewall, jediné co mě napadá tak by to mohlo nějak blokovat VMware, ale nejsem schopný přijít na to jak to nastavit.

Bingo, tak jsem to rozlousknul. Nevím proč ale špatně reagovalo DNS. Vše mi zpracovává Unifi USG brána na které běží DNS. Počítače si z ní berou údaje z DHCP.... To ale nevím proč nějak nezabralo.... Až jsem na PC vepsal ručně IP adresu a DNS tak to chytlo....