Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox One - vypínání během prvního updatu

Zdravím,
Dnes se snažím zprovoznit Xbox one, s ničím nebyl problém, momentálně se stahuje první aktualizace ale během ní se Xbox dvakrát vypnul, ale stažená data se po chvíli vrátí do bodu kdy se xbox vypnul. Je to normální a stahují se data i když je vypnutý? Našel jsem něco o nastavení vypínání, ale do menu se mi nejde pomocí tlačítka xbox dostat.
Díky

• Tak ten UPdate stahni aplikuj z USB klíce.
*Tusím soubor OSU1

• UPdate OSU1 nastahnuti : http://www.xbox.com/xboxone/osu1
* Do menu ze kterého pak USB pouzijes se dostanes pridrzením tlacitka XBOX (Piwer) + "Eject" tlacitko na vysunuti DVD z xboxu

• Popripade postupovat dle XBOX support :(pri problemech error, restart eyc)
https://support.xbox.com/fr-FR/xbox-one/console/system-updates-solution

• Ano, data se stahuji i kdyz je konsole vyplá, dle nastaveni alimentace viz "okamzité spustení" a mod "ekonomie energie". (Nevim presne jak je to cesky)
* Tak se automaticky upodatuji kuprikladu hry kdyz spis a podobne, tato funkce muze byt dezaktivovaná..