Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde wifi

Po čerstvé reinstalaci systému win Xp na notebooku mi nejde internet. Mám doma wifi síť a ostatní pc fungují bez problémů i ten notebook předtím "chytal" net. Ovladače jsem nainstaloval správné, přímo od výrobce(compaq) a síť mi to najde, dám připojit, ale asi 2 min to hledá ip adresu a nic to nenajde. Prostě to nedokáže přiřadit ip adresu, masku, výchozí bránu atd. Nic jsem neměnil všechno je defaultně nastavené a dřív to tak fungovalo.
Děkuji moc za každou radu

Co mas za ntb? Mne tohle presne dela cas od casu wifi na IBM-vcera naposledy. Nepomuzou nejnovejsi ovladace, nepomuze zarizeni odebrat a pak nainstalovat. Jedine co pomuze je odinstalovat v "pridat odebrat programy" wifi se vsim co k ni patri. No a pak nechat updatovat wifi pres update program od IBM a je to. Jestli mas jinej ntb, tak ti neporadim, ale treba je to podobny.