Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalovanie Windowsu z HDD

Ahoj mám na Vás takú prosbu o pomoc kúpil som si počítač v ktorom je uz nainštalovaný win 10 ale ja mam v starom pc ešte svoj 1tb disk kde mam tiež nainštalovaný win a nechcel by som prísť o všetci veci tak by som chcel vediet ako odinstalovat windows z toho starého HDD samozrejme bez odinstalovania ostatných vecí na tom HDD?

viz Pme:
1. stary HDD pripojis do noveho PC
2. potrebne data zo stareho HDD prenesies niekam "nabok"
3. naformatujes stary HDD (ak bol rozdeleny na 2 oddiely tak ich spojis do jedneho)
4. skopirujes nan naspat tie data