Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Linux MX-16

Dobrý den,

Používám Linux MX-16.
Při pokusu o aktualizaci se vypisuje varování: následující balíky nemohou být autentizovány - live-usb-maker-gui smxi-inxi- antix.

Jak postupovat dále?

Děkuji

Po zadání příkazu v terminálu : apt-get update to vypisuje tuto chybu:

Načítají se seznamy balíků… Hotovo
W: Chyba GPG: http://nl.mxrepo.com jessie Release: Následující podpisy jsou neplatné: KEYEXPIRED 1489359573 KEYEXPIRED 1489359573 KEYEXPIRED 1489359573 KEYEXPIRED 1489359573 KEYEXPIRED 1489359573

V apt-get dist update se zobrazuje toto:

VAROVÁNÍ: Následující balíky nemohou být autentizovány!
antix-libs system-config-printer-udev system-config-printer
python-cupshelpers partition-info yad cli-shell-utils live-usb-maker
live-usb-maker-gui antix-archive-keyring smxi-inxi-antix file-roller
Instalovat tyto balíky bez ověření? [y/N]

Jak lze tuto chybu opravit?

Vadí hodně, když by se nainstalovaly tyto baliky bez ověření?

Děkuji za radu