Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD k "chytre" televizi?

Ahoj,

Da se neco podobneho koupit? Televize je nejaka chytra SONY s Androidem.
Jde o to aby se dalo koukat na filmy z toho HDD ale nemusel byt zapnuty zaroven PC ktery ma ty filmy u sebe (sharing)

A pak ja to udelat aby zustal HDD zapojeny v televizi a nemusel se porad prehazovat do PC aby se tam daly filmy.

Da se to nejak vyresit? Neco jako medialni centrum nebo tak neco? V tomhle se moc nevyznam a ptat se do zelenaka k tem "odbornikum" se mi vazne nechce pac ty mi narvou to co zrovna musi nez co chci.

Diky :)

A pak ja to udelat aby zustal HDD zapojeny v televizi a nemusel se porad prehazovat do PC aby se tam daly filmy.

tohle řešení se nazývá NAS, můžeš koupit laciné řešení pro USB srajdodisky, jednoslotový kousek, nebo víceslotové.

edit: osobně ti poradím hledat střední cestu, tj. Zyxel nebo D-link, kteří nabízí 2-slotové NASy za velmi dobré ceny. K tomu ale připočti ještě cenu za alepsoň jeden HDD.

Vsem diky za napady a rady. Koukam ze bez odpojovani by to bylo trochu narocnejsi na to co to ma splnovat(jen prehravat filmy)

Tak kdyz budu brat ze se to proste obcas odpoji...jaky externi HDD by jste doporucili? Nemusi byt nejak extra velky(kapacitne) a pokud mozno aby fungoval jen z USB? Pokud to tedy jde :-)

Najlepší je SSD disk. V mojom prípade by stačilo aj 60 GB. Platňové disky sa neosvedčili, pretože hučia pri sledovaní filmu a dosť sa zahrievajú! Ten hukot bol veľmi nepríjemný.
Takto to mám pripojené já:
https://pc.poradna.net/questions/2722096-hdd-k-chytre-televizi#r2722112

Vo svojom TV Samsung mám USB konektor na pripojenie hard disku. Je to ten tretí USB konektor z vrchu v ľavom stĺpci a v ňom mám ten svoj HDD pripojený (USB - HDD 5V, 1A):

[TV_Samsung_UE32J6272konektory_pripojenieY6BWZ.jpg]

Zoom:
http://imgbank.cz/9nr0