Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100% Využití disku

Dobrý den,
Před 2,5 lety jsem si složil nový PC a asi před rokem mi ihned po zapnutí systému neodpovídali winy (8.1 x64) a vyžití disku na ploše bylo 100%. Částečně jsem přeinstaloval systém a přibližně měsíc to bylo dobré, poté se to dělo cca každých 5 týdnů znova. Asi po půl roce mě to přestalo bavit, tak jsem obnovil PC do továrního nastavení, a až do teď bylo vše ok. Minulý týden se to stalo znovu, a tak jsem vymazal celý disk a nainstaloval znovu winy a hned po zapnutí systému (bez ovladačů) běžel disk na 100%. Pár lidí si myslí, že to může být windowsama, kažopádně bych se chtěl zeptat, ještě zda jestli se s tím někdo už nesetkal a neví co s tím.

Částečně jsem přeinstaloval systém

To se dělá jak? ::)

tak jsem obnovil PC do továrního nastavení

Jak se obnovuje notebook do továrního nastavení vím, ale u skládaného PC netuším.

Windows jsou předpokládám originál? Sestava je tajná? Využití disku sleduješ v čem - Správce úloh? Kontroloval jsi SMART toho disku? Že by vadné sektory....?