Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhorela grafika?

Dobry, nebudem to tu rozpisovať len by som potreboval vedieť či mi zhorela grafika..? Normálne som bol na googli zničoho nič nabehli tieto "artefakty" (v notebooku mam 2 grafiky.) čo sledujem teplotu tak jedná mala max teplotu predtym čo sa to stalo 45 a druha 40°C. Obrazovka na ploche mi ide v poriadku.
Pridam foto

do spravce zariadeni, na grafiku a tam ju aktualizoval

to ovšem instaluješ "cosi" od microsoftu. ten někdy má verze od původních výrobců hw, někdy ne.

nepíšeš o jaký krám jde, ale pokud zrovna nejde o extrémní 4kg nepřenositelné notebuky, update ovladačů u ostatních prakticky nemá smysl, spíš to uštveš do nekompatibility, jak vidíš na svém příkladu.
notebuky a jejich mobilní grafiky jsou z výrobních a rozměrových důvodů kompromisy, kvůli rychlosti obměny bohužel i v kompatibilitě.

správné ovladače jsou u výrobce notebuku. když tam nemá novější, byl výrobce líný modifikovat ovladač pro stolní grafiku na jeho upravenou mobilní verzi.
se s tím smiř a necpi tam co nepatří.