Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk z mobilu

Ahoj, mám Android telefon a chtěl bych z něj tisknout. Ovšem tiskárna je připojena k routeru přes USB a telefon ji nenajde... Tiskárna je starší HP. Nějaké tipy jak na to? Děkuji

I když je k routeru připojena přes USB, měl by ji najít. Zkus si najít nějaký software pro lokalni tisk, v tomto případě nebudeš moct použít Google Cloud Print, protože ten musí být podporovaný tiskárnou.
Když tiskárnu nenajde, zadej IP adresu routeru, tam by měla tiskárna čekat na standardním portu.