Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modra obrazovka

Dobrý den potrebuji poradit po přepastovani cpu a vymene nove gpu msi 1080 8g me porad pri restartovani počitače skače Modra Recovery Error code 0xc000000e.
Nevim co s tim skocim do Biosu nic nepřenastavim dám uložit a Win 10 zase najedou uplne bez problemu ve hrach vše stabilní prostě vše ok.

Děkuji za každou radu nevim co s tim

po ... vymene nove gpu msi 1080 8g

nepíšeš vůbec nic o staré grafice, postupu odstranění starých ovladačů a instalaci nových.
screen z "nirsoft bsod viewer" by možná napověděl.
k tomu přepastování - chladič sedí rovně a pevně, nebo je nakřivo?