Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung s4 problém s nabíjením

Ahoj, minulý týden se vyskytl na mém samsungu s4 problém s nabíjením. Při připojení k nabíječce se mobil vybíjel ikdyž na ukazateli nabíjení ukazoval že se nabíjí. Myslel jsem že bude chyba v baterii tak jsem koupil novou.
Ovšem problém je stále stejný. Mobil baterku vybil na nulu ikdyž ukazuje že se nabíjí. Mobil jde přes nabíječku zapnout ale neudrží se v běhu. Při vypnutém stavu ukazatel nabíjení ukazuje že nabíjí ovšem zůstává na nula procentech.
Co se pokazilo? Nabíjecí konektor s flex kabelem nebo je to deskou?

Díky za radu.

Souhlas.

Mne se to stalo u S4 pred tremi dny. Pripojil jsem mobil k nabijecce a nenabijel. Dal jsem ho ke druhe nabijecce a ani to nepomohlo. Vypnul jsem ho a znovu pripojil na nabijecku a rano byl nabity a od te doby zase funguje OK.

Tipuju, ze nejaky studenak na desce, ale mel jsem stesti a chytlo se to. Dost mozna tam bude nejake kurvitko, takze to proste na tento problem casem odchazi.

S tím studeňákem se dá souhlasit. Většinou je to hrubším zacházením,nebo prostě konektor nevydrží četnost manipulací a z desky se uvolní i s plošným spojem,nebo se prostě urve. Dar snižování tloušťky a snižování váhy. Vidím budoucnost v bezkontaktním nabíjení.

Díky všem za rady, nicméně objednal jsem komplet USB port za 200 i s dopravou a uvidíme.
Telefon mám pátým rokem a dá se říct že po celou dobu s ním bylo zacházeno jako v rukavičkách.

Zítra by měl konektor dorazit a uvidím. Nicméně další investice ohledně desky za 2 tisíce dělat nebudu. Holt se budu muset smířit s tím že telefon odešel.
Ještě jednou díky za rady.