Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axe VR - ako to funguje?

Čaute,

kúpil som si Axe VR ( https://www.alza.sk/maxi/axe-dark-temptation-s-vr-brylemi-d5115576.htm ) a strašne by ma zaujímalo ako to funguje.. nikde o tom neviem nič nájsť na internete, žiaden návod k tomu ani nebol. Mám si na to stiahnúť nejaké aplikácie, alebo film alebo ako to funguje? Kupoval to už niekto?

Sú to obyčajné VR okuliare a jediné čo sa tam dá nastaviť je ostrosť (ako pri ďalekohlade).

Dikes

• Funguje to tak, ze do toho vsunes telefon, tak jako do ostaních VR (CardBoard) brylý.
* Samozrejme telefon se spustenou aplikaci nebo videem ve formatu VR, staci kdyz kuprikladu v GoogleStore zadas do vyhledavani VR games, nebo VR video, video 360...

• Komapatibilni je to snad s kazdym telefonem do 5.5 palcu.