Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde poskladany PC

Dobry den,
Prave som poskladal novy PC a nejde na nom obraz..PC nepipa..chladic na procesore sa toci
Skusane cez grafiku aj cez integrovanu grafiku a nic niekto poradit?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Složit znova a lépe, klidně bez dedikované grafiky. Hlavně zkontrolovat, zda je všechno správně připojené, včetně propojení na přední panel case, na dálku to nikdo neopraví. Hardware neuvádíš, snad to v téhle konfiguraci má fungovat.

Nechcel som tu rozpisovat lebo som nevedel ako je to tu aktivne..
Je to novy Intel i3 8gen. Coffe Lake
doska je AsRock z370 pro4
zdroj Evolveo G550 80 Gold
graf. karta Asus geforce gtx 1050ti 4gb
ssd 120gb WD
hdd 1Tb WD

zapojeny je prave len cpu+ram+ssd ostatne som odpojil
front panel som zapajal podla knihy tak snad by malo byt dobre zapojene

Ved prave to..a do tejto dosky ani nedam iny cpu len Coffe Lake..je to novinka tak zohnat len tak iny procesor CL nie je lahke..
ventilator na cpu sa ale netoci v stalych otackach to mi je kusok divne..zrychli spomali a takto dookola nie je to na nom vidiet ale pocut to ze ide kusok spomali a zase prida a zase spomali