Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příliš hlasité větráčky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak zeslabit zvuk chlazení od mého netbooku, před asi týdnem to bylo normální, teď to zní jak stíhačka při startu. Optimalizováno pro výkon nemám. Starý cca 4 roky..
Pokud k tomu potřebujete ještě něco vědět, napište co díky :)

jak zeslabit zvuk chlazení od mého netbooku, před asi týdnem to bylo normální

To sa mi nechce verit, stare netbooky byvaju bud potichu (bezi iba samotny OS - vetracik sa nehybe) alebo hucia (zapol sa nejaky program - vetracik sa toci). Ak sa NB dlho necistil, tak vycistit chladenie od prachu. Ak je cisty, tak je pravdepodobne ten maly shitovy ventilator nejak poskodeny (vek na to ma).

Příliš hlasité větráčky

Pevne verim, ze tam bude iba jeden.