Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkčnosť internetu cez wifi

Dobrý večer, mam problém s mojim ntb. Odkedy som dnes stiahol driver/software na wifi (lan) do notebooku, tak nefunguje internet cez wifi..,:/ :D Funguje iba pripojenie na priamo cez lan kábel. Môžem tento problém nejako vyriešiť bez toho aby som musel ´´(vrátiť zálohu vtedy kedy ešte všetko fungovalo normálne)´´ ? Poprípade aký funkčný driver/software by som mal stiahnuť na to wifi pripojenie ? Vopred vďaka :)
*Som si toho vedomí že som to mal nechať tak, a nesťahovať nič nové,.. No už som nato došiel neskoro :/ :) *..

Nefunguje internet, ale k Wi-Fi je NB připojen, nebo nefunguje adaptér (tj. nelze Wi-Fi přijímač ani zapnout/nezobrazuje se)?
A o jaký model notebooku jde? (případně i model Wi-Fi adaptéru)

Ovladač by na rychlost internetu neměl mít vliv. Pokud je internet pomalý a k tomu se seká i NTB, pak bych restartoval i jej.
Nevím, jaký máš OS, ale ve Windows stačí v ovládacích panelech kliknout na "Systém" a zde na "Ochrana systému". Poté klikni na "obnovení" a zvol bod obnovení vytvořený před instalací onoho ovladače.

Tak som to nakoniec obnovil, a ak sa môžem opýtať cca ako dlho sa to bude obnovovávať ? Momentálne som po cca 10 minutách obnovovania, a na ntb nabehla čierna obrazovka. Je to súčasť tej obnovi ale mi drbla grafika? Mám ntb vypnúť a znova zapnúť alebo radšej nie a počkať ?.. :/ :/
Oprava*Ntb sa obnovil. Ďakujem Vám za pomoc :) :)*