Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - kancelářská

Ahoj,

měl bych prosbu ve věci výběru nového stolního počítače. Po deseti letech provozu mi odešel stávající PC a potřeboval bych koupit nového nástupce. Problém je, že se už v PC vůbec nevyznám a rád bych koupil něco v dobrém poměru cena/výkon.

PC bude sloužit pouze na office, mail, hudbu, videa, tisk (tiskárnu mám :-) )... žádné hraní her! Ještě doplňuji, že bych rád, aby mělo dvd mechaniku a výstup pro připojení repráků - mám staré, ale dobře sloužící Cambridge SoundWorks 4 + woofer.
Rozpočet: vzhledem k nenáročnému užití bych rád do 10 tis. Kč, ale pokud to bude mít smysl, tak mohu přitlačit na 12 tis. Kč.

Rád bych, když mi pošlete nějaké odkazy na PC sestavy, které by byly pro můj účel ideální.

Děkuji za pomoc :-)

Pro výše uvedené účely bych Vám doporučil tento: Odkaz
Záleží ale také na tom, jak velké množství dat na něm plánujete ukládat, je v něm totiž pouze 240 GB SSD disk. Ten má velkou výhodu v tom, že je svižnější než klasické HDD, ale není dobrý pro ukládání velkého množství dat, kvůli fragmentaci.