Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena počítače

Dobrý den prosím vás o naceneni herní sestavy
Komponenty:
CPU:Intel Core i5-6500
CPU Fan:SilentiumPC Fera 2
MB:MSI B150 PC MATE - Intel B150
RAM:Kingston 8GB 2133MHz DDR4
CASE:Zalman Z3
SSD:Intel 535-120GB
GPU:MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G
PSU:Seasonic S12II-520W
Myš: Stellseries Rival 100
V ceně i starší monitor Acer 19"-bez záruky
Záruka na skoro vše je cca rok. RAM: 108 měsíců(9 let) a na PCU: 22 měsíců.

Diky za odpovědi

Záruka se vztahuje na zboží a je naprosto nepodstatný, že zboží reklamuje jiná osoba, než ta, co je na faktuře. Na faktuře může být napsána nemohoucí tchyně, ale do obchodu to půjde reklamovat její zeť. To s ním vyrazí dveře, nebo ať přiveze tchyni na pojízdné posteli? Má zboží, má fakturu, víc netřeba. Ještě lepší je, pokud má k tomu záruční list, ale rozhodně ne plná moc kupujícího.
A když kupuji zboží přímo na prodejně, tak na účtence moje jméno taky nefiguruje. Takže přes eshop je faktura a záruka nepřenosná, přes prodejnu přenosná? Trochu schíza, ne?