Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje zvuk

Zdravím,
dnes jsem si pouštěl video na youtube, vše fungovalo jak má. Následně jsem odešel od PC, vrátím se a zvuk najednou nefunguje. zkoušel jsem vyměnit bedny, ale tím to není. Směšovač hlasitosti ukazuje, že zvuky registruje, ale nic neslyším. Ví někdo, kde by mohl být problém?

Nevím, co k tomu dodat za více informací. Bedny jsem vyměnil a vyzkoušel i na notebooku a problém prosě je někde v pc. Zkouším ovladače, ale kdo ví jestli to pomůže. Ještě se mi nestalo, že bych odešel s tím že zvuk funguje a vrátil bych se s tím, že nefunguje. Kdyžtak se ptejte a pokusím se zjistit nebo zkusit.