Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nestartuje - nespustí POST

Večer PC vypnuto, ráno nestartuje. MB GA Z87 něco, asi 4 roky jelo.

Vyzkoušené:
Jiná klávesnice (PS2)
Reset BIOS
Odpojení předního panelu
Větráky i HDD běží

Klávesnice ani myš se nerozsvítí ani neblikne. DVD reaguje na stisk - vysune se.

Po připojení repráčku z jiného PC:
po zapnutí klapne a klapnutí se opakuje zhruba po 3sec stále dokola. Stejně klapne při stisknutí Reset (ale nic se nestane).

dsa: nechcem Ti kazit pekne Vianoce.
Ale meranie zdroja beznym multimetrom za stovku, dve je nedostacujuce.

Zdroj sa mera na "stolici", ktora vie simulovat rozne zatazenie na urcitych vetviach a vysledky sa sleduju na osciloskope.
Takato "stolica" by bola nekolko krat drahsia ako Tvoj PC.

Mozem Ta ubezpecit, ze ani tzv. znackove opravovne nie su na to vybavene.
Test zdroja vadny/dobry sa kona vymenou zdroja za (super kvalitny, odskusany).

Takze rada "kozakl, 22.12.2017 14:11" plati.