Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 40000

Dobrý den, mám v plánu si po Vánocích pořídit nový herní notebook, chtěl bych vás poprosit o radu.
Můj známí mi doporučoval jako značku MSI notebooky, ze je pri nejlepší

Tak se vás chci poptat jak to vidíte vy? a jaké značky a modely by jste mě doporučili :-) ??

Mám to čistě a jen na hraní ale důležitá věc je pro mě cestování, proto raději chci notebook než stolní pc, i když vím že je stolní pc lepší variantou.

Rád bych 15,6 - 17 palcovou obr.
Barva nerozhoduje
Cena max 40000,-
Procesor asi i7

Budu moc rád za vaše návrhy a vaše zkušenosti moc děkuju předem

Zalezi co znamena cestovani?

Pokud budes na baterce, tak na herni notebook zapomen, neco si kup z kategorie U (usporne). Behem Q1 az Q2 nasledujiciho roku 2018 by meli byt k dispozici usporne procesory jak od AMD, tak mozna i od Intelu s grafikou (AMD Vega), na ktere snad pujde neco i hrat. Ted jeste nejsou.

Pokud to mas jako ja a sice cestujes, ale jsi na zastrce do elekticke site, tak se orientuj na notebooky s procesorem Intel HQ a grafickou kartou GTX1060. Do pozadovane ceny by ses mel vlezt, jak s notasem MSI, tak Asus, oboji OK.

Spíš bych rád notebook a nějak jsem nedostal odpověď, mám na vybráno z pár kousků
1. Asus rog strix gl702vm
2. Hp omen 15 ce013nc
3. Acer predator helios 300 odsidian black aluminium
Popřípadě právě dražší Asus dog strix gl503vm - fy014t

Představoval bych jsem si grafiku - 1060, +
Procesor i7 asi právě 7700hq, 6700hq, 7820ho, 6820hk atd. Rád bych hrál spíš LOLko, PUBG, a další novější hry , vím že to jakože bude stačit ale.chtěl bych za tu částku co nejlepší výkon určitě mi rozumis :-) :-)

jo, neco tak urcite.

Dej odkazy, pokud chces abych se na to podival presne, at vim ktery myslis, nejlepe czc nebo alza.

Do HP bych nesel, protoze bych mel obavu, ze to bude nekde osizene. Acer ma o poznani lepsi ceny nez Asus, takze sam o necem od nich vyhledove uvazuju, ale Asus bych rekl ze je jistota.

Prvni vec, kterou popravde nechapu, ze nemas jasne rozmyslenou, je velikost displeje.

Nekdo treba vi, ze proste casto cestuje, ze bude notas vytahovat ja nevim ve vlaku, na skole behem prednasky neco tak a proste vi, ze nic nad 15" nechce. Ja treba zase vim, ze pro me ucely nechci notas pod 17" a to mam proste dane, ze to je hranice a jsem si tim naprosto jist. Takze to je neco, co bys mel rozvazit a vedet ty sam.

Dalsi:
Uvazujes o VR? Me se to nezda - notebook a VR. Pokud ano, tak by to asi chtelo jit s cenou vys a poridit aspon GTX1070. Pokud ne, tak displej Asusu je zbytecny a kontraproduktivni, radeji vol fullHD 1920x1080. Jinak k Asusu nemam co vytknout.

Acer ma velkou slabinu v HDD disku, ktery ma pouze 5400ot. Ostatni dva notasy maji 7200ot. disk, coz je vzhledem k hram, ktere tam asi budou, jiste mnohem lepsi.

HP Omen je parametrove perfekt, ovsem je to HP a k tomu mam despekt. Nevidel jsem nazivo radu Omen, takze pokud by ses pro nej rozhodnul a dal sem casem vedet, jestli je ten notas dobry, tak bych byl vdecen i pro sebe, abych vedel do ceho casem pujdu.

Děkuju moct, určitě mi to moc pomohlo a jsem rád, že jsem sem dal ty odkazy :-)
nějak jsem se nevšiml těch otáček u aceru...

A velikost osobne ja měl vždy 15,6 a můj brácha vždy 17,3 a jako rozdíl to je, ale v podstatě bych jsem si dokázal vybrat oba dva :-)

Ještě na ně víc kouknu třeba po dalších recenzí, třeba ještě v obchodu jestli je najdu a také počkám přes rok 2018 třeba do konce ledna a uvidím jestli něco nového neudělají a dám pak vědět co jsem zvolil :-)