Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradíte špunty do 1000 Kč?

Ahoj, poradí mi tu někdo s výběrem špuntů splňující následující podmínky:

bíle barvy (kvůli telefonu)
vhodné na poslech psytrace (kvůli "hudebnímu" vkusu obdarované osoby)
do nebo kolem 1000 Kč
mikrofonem

A ještě poddotaz: Co znamená ta impedace? Je lepší nižší nebo vyšší číslo? A na jaké parametry se ještě zaměřit?

Díky za rady.

Četl jsem teď samé dobré recenze na KZ ZS5 (Čína, objednáno skrz bezdratovepecky.cz). 1000Kč, drátové, jack 3.5, mikrofon, šedá nebo modrá, kompatibilita s Androidem a všude čtu vynikající poměr cena/výkon. Nástupce ZS6 je prý ještě o chlup lepší. Koupeno, přijde a otestuju na konci prosince.

Jinak celkem jistota je cokoliv z řady Sony MDR.

Obecne ma Samsung docela dobre spunty, pokud nevyberes uplne ty nejlevnejsi, ale do tisicovky se jiste vlezes.

Impedance je v podstate lepsi vyssi a zaroven nizsi. :-) Cim nizsi impedance, tim vyssi hlasitost, k vybuzeni staci nizsi napeti, takze zvlast u sluchatek do terenu, je lepsi nizsi. Zaroven ovsem je nizsi impedance castym indikatorem nizsi kvality zvuku.

Tady je presny popis:

https://avmania.e15.cz/jake-technicke-parametry-sluchatek-jsou-dulezite

Sakra, asi jsem byl po ranu jeste rozespaly nebo co. Chtel jsem to napsat, ale nejak mi to vypadlo. Samsung sluchatka = obvykle dobre zvukove vlastnosti v ramci ceny nadprumer. Konstrukce naopak shitova, bohuzel dnes je to zvlast u spuntu docela standard, zataveny lankovy kablik, neni nic snazsiho nez to utrhnout a uz to neopravis.
(Ovsem kvalitne provedena sluchatka? Hmm, mozna tyto Sennheiser, nemam osobni zkusenost zrovna s temito, ale co jsem videl od nich, tak kvalitni provedeni, jenze nemaji pozadovany mikrofon.)