Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD DISK - je vhodný na počítačové hry?

Den chtěl sem se vás zeptat jestli ssd disk sou vhodné na počítačové hry nebo ne nebo sou ssd disk nenom v hodné pro kancelářské potřeby jako je brouzdaní po netu a přehrabaní filmu děkuji.

Změna předmětu, původně: SSD DISK (host)

Jedna se o notebook HP PAVILON G6-1108SA systém je nainstalovaní před hodinou já sem tam osobně instaloval něnom ovladače pro grafiku zbytek se nainstalovalo samo

aktuálně sou nainstalované grafiky

ovladače sou tito
ATI MOBILITY RADEON HD 4200 SERIES

jakmile hru spustím tam se normálně načte bez sekáni ale jakmile ji začnu hrát tak se obraz malinko zasekává a hra nejede plynule a jedna se o hru far cry 3

potud surfují na netu přehrávám si filmy a pracuji z fotkami tak to jede bez sekaní

skoušel sem i další hry jako ftatout 1 2 ultimatecarnace dokonce mně blbnou hry i teto stažené stránky https://www.alawarhry.cz/

ale jakmile vrátím spatky tem plotnovy disk ta hry se nesekají

kde je teda chyba děkuji

Co bylo potřeba se samo nainstalovalo

obvykle to není pravda.
pro ten krám byly ovladače jen do win8. pro win10 se s windows nainstaluje základní podpora, výsledek té "kompatibility" máš před sebou.

amd jako výrobce integrované grafiky v chipsetu rovnou distribuuje celý balík ovladačů v jednom (včetně chipset driveru), je ke stažení u výrobce notebooku.
https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-1100-notebook-pc-series/5082224/model/5144204
jestli jsi dal aktualizovat grafiku ve správci zařízení, stáhlo to nějaký ovladač jen pro ni od mrchosoftu, bez podpory chipsetu.

dej to nainstalovat někomu, kdo tomu rozumí. ty se radši běž doučit češtinu, píšeš jak sedmileté děcko.

celý balík ovladačů v jednom (včetně chipset driveru), je ke stažení u výrobce notebooku

ovladače grafiky se tahají od výrobce notebůů právě proto, že si ji výrobci přizpůsobují své základní desce.
odkaz máš.
od výrobce grafického chipu jedině v případě, že nic jiného už jinde neseženeš (lepší něco než nic). pak ale zůstává nutnost nejdřív nainstalovat driver chipsetu, na který ses vykašlal.

jedna technická:
je skvělé lepit sem jeden screen za druhým, ale opisovat z nich názvy nebudu. máš to před sebou, myš ti funguje. tak se podívej, jestli ten disk podporuje skutečně jen režim sata150 (sata1) a co je v tom krámu za chipset - zajímá tě řadič disku, jestli má stejné omezení.

Já ti to popíšu jinak jak sem to dělal jo do notebooku sem na instaloval systém až byl nainstalovaní tak už tam bil základní adaptér nainstalovaní pro grafiku já sem nainstaloval dvě ovladače a to sou tito amd_catalyst_13.4_legacy_beta_vista_win7_win8 a pak ještě toto sp55025 když bili nainstalovaní ovladače pro grafiku tak se hry nesekali na hradisku na tom klasickým disku když sem to samé udělal na ssd disk tak se hry sekají jako ostatní ovladače to sou tito toučpak webka usb hdmi repraky a další takové věcí se nainstalovali sami.

potřetí, nebo už možná popáté - snad si toho konečně všimneš a za 5 hodin nebo za rok pochopíš:

pak ale zůstává nutnost nejdřív nainstalovat driver chipsetu, na který ses vykašlal.

ty místo toho instaluješ ovladač ne od výrobce notebooku, jako vrchol tam nacpeš toto:

SOFTPAQ FILE NAME: sp55025.exe
DEVICES SUPPORTED: Radeon HD 6470, Radeon HD 7450M

přitom máš: "RADEON HD 4200 SERIES"
vúbec nechápeš co děláš, přitom základní driver ti tam chybí (není to grafika).

a něco dělej se svojí češtinou, nejsem prase, abych to po tobě četl.

Otazka zcela jasna.

Prvni odpoved zcela jasna.

V prispevcich se potom dozvime, ze odpoved na zadanou otazku nechces, ale chces odpoved na jinou otazku. Jses normalni?

---

Nektere starsi HP notebooky mely problemy s AHCI, muze to byt duvod, proc to neslape spravne. Nepodarilo se mi dohledat presnou konfiguraci tveho notasu, takze s urcitosti ti to nereknu. Druha moznost, ze nejsi schopen nainstalovat spravne ovladace, samo se nic nedeje, musis ty nebo to odevzdej do rukou nekoho povolanejsiho.