Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba PC 12k

Je vše ok, nebo by jste něco změnili ?
PC bude sloužit pro hraní her staršího data. Vím, že to není žádný mainstream, ale známý za to nechce vyplivnout víc peněz...
SESTAVA

Zvuk je OK, predpokladat, ze tam pujde s Kackem respektive i7 Kaby Lake, moc nema smysl a Coffe Lake do toho nestrci, takze pokud bude chtit za cas menit za vykonejsi, tak stejne deska+procesor.

Ono uz takhle to presahuje jeho 12K, nema cenu navysovat cenu dal.