Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Zostava do 750 EUR

Dobrý deň, poskladal som si herný pc, kotrý mal byť do 750 eur s windowsom. Mohli by ste mi prosím skontrolovat, ci vsetko do seba zapadá? Aký je rozdiel medzi GIGABYTE GTX 1050 Ti OC 4G a EVGA GeForce GTX 1050 Tí FTW GAMING ACX 3.0? Poprípade, ak si myslite, ze za tu cenu moze byt aj lepsi, tak sa nechám inspirovat od Vás. Ďakujem
https://ctrlv.cz/QOUh

Změna předmětu, původně: PC Zostava (host)

Lepsi vlozit odkazy z Alzy nez takto blbe printscreen.

Zdroj nevim, poridil bych Seasonic nevo Corsair CX, pokud to ma byt levne.

Sestava OK, ale volil bych pameti s 2600MHz nebo vice, RyZen to umi vyuzit.

Jinak jsem toho nazoru, ze RyZen 3 neni financne moc zajimavy vzhledem k vykonu a cene.

Rozdil tam mezi tema grafikama neni, ale EVGA ma casto ruzne problemy vyrobniho charakteru, snad radeji Gigabyte.

No s ohledem co postoval naposledy (zamčeno) tak krapek levnější alternativa CPU k tý GPU stačí v pohodě,jinak bych to nechal taky.S tím OS je to zásadní otázka co se musí rozmyslet on vyhodit 3 litry na úor HW ,nebo se podívat po netu známej koupil na Aukru za 300 a vše Ok...